Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Karolina & Bartek

Karolina i Bartek, para młoda, zagościła w moim życiu dwukrotnie, zostawiając wspomnienia pełne miłości, uśmiechu i wyjątkowych chwil.

Pierwsze spotkanie miało miejsce na weselu, gdzie byli gośćmi. Wówczas byłem zatrudniony jako fotograf, starając się uchwycić każdy magiczny moment tego szczególnego dnia. Karolina była świadkową wzorowo wypełniającą swoje obowiązki.

Drugi raz spotkaliśmy się, gdy byli głównymi bohaterami ślubu. Zaufali mi, prosząc o uwiecznienie tego pięknego dnia na ich życiowej ścieżce. Ceremonia była pełna wzruszenia, a energia pomiędzy nimi była niemal dotykalna. Zobaczyć ich obiecujących sobie miłość w kościele było dla mnie zaszczytem. Po ślubie przenieśliśmy się do Restauracji Polonez w Rymaniu, gdzie czekało na nas wspaniałe przyjęcie weselne.

Wesele Karoliny i Bartka było jak fajerwerk emocji, humoru i niepowtarzalnej energii. Para młoda spędzała na parkiecie mnóstwo czasu, a ich radość była zaraźliwa. Goście, podążając za ich przykładem, także angażowali się w zabawę, tworząc atmosferę pełną pozytywnej energii. Wszystko to odbywało się pod profesjonalnym nadzorem muzycznym Daniela czyli Dj Perszol / Wodzirej / Show Man.

Zabawa trwała do białego rana, każdy moment był wyjątkowy, a Restauracja Polonez w Rymaniu stawała się świadkiem tych magicznych chwil. Humor, radość i miłość przemieszały się w jedną niesamowitą całość.

Kolejne nasze spotkanie odbyło się na sesji zdjęciowej na plaży w Kołobrzegu. Atmosfera była niezwykle przyjemna, pełna śmiechu i luzu. Karolina i Bartek znowu pokazali swoją niewątpliwą miłość i zgranie, tworząc przed obiektywem niezapomniane kadry.

Historia Karoliny i Bartka jest dla mnie nie tylko zbiorem fotografii, ale przede wszystkim opowieścią o dwojgu ludziach, których drogi skrzyżowały się w magiczny sposób, a miłość, którą dzielą, jest jak nieustający taniec pełen radości, harmonii i wzajemnego szacunku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *