Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Moja oferta

Wedding Flowers
Sesje narzeczeńskie

Piękny czas narzeczeński to chwila przed ślubem tylko dla Was

Wedding Cake
Reportaże ślubne

Widzę i chwytam to co ulotne,

Wedding Venues
Sesje poślubne

Piękne sesje fotograficzne po ślubie

Photography
Sesje plenerowe

To co najcenniejsze – Rodzina

Sesje narzeczeńskie

Wiele par zastanawia się nad sensem sesji narzeczeńskiej i pytają mnie o zdanie. Moja odpowiedź to: jestem na tak! Dlaczego? Ponieważ w czasie trwania sesji mamy możliwość lepszego poznania się, a para młoda przyzwyczaja się do fotografa i obiektywu skierowanego w ich kierunku. Czym to skutkuje? Jeszcze większy luz w dniu ślubu, w dniu pełnym emocji.

Reportaże ślubne

Uwielbiam reportaże ślubne ponieważ dają mi możliwość dokumentowania bardzo ważnych chwil dla pary młodej oraz ich najbliższych. Wesele i ślub są zaplanowane co do minuty ale….. często dynamika akcji nakazuje być czujnym, nawet w trakcie przerw można zrobić bardzo ciekawe zdjęcia. Staram się złapać kontakt z gośćmi, żartując i rozmawiając dzięki czemu nikt się nie stresuje widząc fotografa z wycelowanym obiektywem.

Sesje poślubna

Sesja poślubna to ponowne spotkanie z parą młodą, czasem po kilku dniach, czasem po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Wybieramy wspólnie miejsce i formę sesji wspominając wyjątkowy dzień ślubu i wesela.

Sesje plenerowe

Sesje zdjęciowe dają wiele możliwości uchwycenia emocji w miejscach które sugeruję w czasie pierwszej rozmowy. Zawsze przed sesją proponuję spotkanie przy kawie i luźną rozmowę aby przełamać pierwsze lody i lepiej się poznać aby zapewnić późniejszą swobodę w czasie fotografowania.  Moje sugestie opieram na oczekiwaniach osób fotografowanych. Czasem jest to park albo las ale najczęściej plaża o zachodzie słońca, plaża gdzie nawet latem nie ma ludzi.

Najlepsze zdjęcia z reportażu

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów.

Oferta

Krótko o tym, co zawierają dane pakiety

Sesja narzeczeńska

50 obrobionych zdjęć
Pendrive
Eleganckie pudełko
50 wywołanych zdjęć 10×15

Reportaż ślubny

500 obrobionych zdjęć
3 x Pendrive
Eleganckie pudełko na zdjęcia
100 wywołanych zdjęć 10×15
Dojazd na zlecenie
Galeria Internetowa
Roczny backup

Sesja poślubna

50 obrobionych zdjęć
Pendrive
Eleganckie pudełko
50 wywołanych zdjęć 10×15

Polecane firmy