Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

O mnieProfesjonalny fotograf ślubny

Dawno, dawno temu…….. Tak zaczyna się wiele historii w tym moja, kiedy dostałem pierwszy aparat, uczyłem się obsługi, w tym wyboru kliszy o odpowiednim ISO, a to wszystko w dniu pierwszej komunii. Trochę lat minęło, a moja pasja stała się też sposobem na życie. Zanim jednak doszedłem do tego etapu, fotografowałem na uroczystościach rodzinnych, spotkaniach towarzyskich oraz moich dzieci. Stawiałem coraz wyżej poprzeczkę, uczestniczyłem w szkoleniach dzięki którym podnosiłem swoje kwalifikacje. Czy to już koniec? Oczywiście NIE! Ciągłe zdobywanie wiedzy stymuluje kreatywność. Lata temu postanowiłem, że to będzie mój chleb codzienny i jedyna praca zawodowa. Pamiętam pierwsze zlecenia ślubne, którym towarzyszył stres i emocje związane z oczekiwaniami klientów. Dzisiaj jest trochę inaczej, stres zniknął, zastąpiła go pełna gotowość do działania, szybka reakcja na niezaplanowane sytuacje. Dzisiaj oprócz fotografowania pomagam też Młodym Parom w organizacji tego szczególnego dnia, dzielę się swój wiedzą co pomaga też rozładować w jakimś stopniu stres. W trakcie wykonywania zleceń nawiązuję nić sympatii która przekłada się na bardziej naturalną fotografię. Każde zlecenie w miarę możliwości poprzedzone jest spotkaniem przy kawie lub herbatce, daje nam to możliwość lepszego poznania się i wysłuchania waszych oczekiwań. Każda uroczystość rodzinna czy to wesele czy sesja zdjęciowa wymagają indywidualnego podejścia i zaangażowania. Najważniejsze dla mnie w fotografii jest jak najbardziej realistyczne i naturalne przedstawienie historii każdej pary, uchwycenie emocji biesiadników.
 Jeśli kogoś nie przekonałem, warto wziąć telefon do ręki i  umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Opinie

W dzisiejszych czasach łatwo napisać coś w Internecie, jednak prawdziwe rekomendacje mają w sobie moc, moc, która potwierdzi moje dokonania.

“To był piękny dzień, najpiękniejszy w naszym życiu. Dzięki Bogdanowi mamy pamiątkę na całe nasze życie.”

Nie trać czasu i napisz do mnie

Fotografia jest dla mnie jak fabryka wspomnień, fabryka którą cechuje wysoka jakość oraz precyzja planowania.  Dzięki mojej pracy, która jest pasją, poznaję nowych ludzi. W przypadku ślubów planujemy wspólnie ten wyjątkowy dzień tak abym mógł opowiedzieć tą wyjątkową dla każdej pary historię zgodnie z jej oczekiwaniami, jak również podzielić się wiedzą dotyczącą organizacji przebiegu wesela.  Cechuje mnie otwartość i poczucie humoru, dzięki temu osoby stojące przed obiektywem zapominają o stresie. Głównie fotografuję śluby i wesela, które wymagają ode mnie  ciągłej gotowości do działania aby zdjęcia mogły być pełne naturalności i spontaniczności. Głównie działam w okolicach Koszalina i Kołobrzegu z którego pochodzę i w którym często przebywam nad naszym kochanym morzem które jest moim ulubionym miejscem na sesje zdjęciowe.

Wybrane historie

Zapraszam do zapoznania się z większym materiałem z reportażu ślubnego.

Karolina & Bartek

Karolina i Bartek, para młoda, zagościła w moim życiu dwukrotnie, zostawiając wspomnienia pełne miłości, uśmiechu…

Read More

Paulina & Paweł

Paulina i Paweł zaczęli dzień swojego ślubu od uśmiechów i radości podczas przygotowań. W pokoju…

Read More

Monika & Łukasz

Dwoje młodych ludzi, uśmiechniętych i nie schodzących z parkietu. Wesele naładowane energią, muzyka pod kontrolą…

Read More